Bardzo dobre ujęcia doskonale stosujące magię przesłony, doskonale uchwycające emocje i osobowość małego człowieka. Gratulujemy wyróżnienia.

 

Akademia Fotografii Dziecięcej

Lenusiu piękne zdjęcia i cudowne sesje :) Dobrych Fotografów rozpoznaje się po klimacie ich fotografii, po ich stylu. Ty jesteś jednym z nich. Zachwycam się Twoimi zdjęciami i uzmysławiam sobie ile jeszcze muszę się nauczyć w dziedzinie fotografii :)

 

Katarzyna (Warszawa, Poland)

Wyróżnienie za wykorzystanie otoczenia do stworzenia spójnego, symbolicznego przekazu. Kreatywność szybuje pod niebiosa z tego co widać :) To doskonałe ujęcia tematu ‘Siedem grzechów głównych’. Wyróżnienie za pomysły i spójną realizację.

 

Akademia Fotografii Dziecięcej

Wyróżnienie za przygotowanie? Oczywiście. Ale nie tylko. Ponieważ to zdjęcie ma przekaz wychodzący dużo dalej niż: chłopiec przed lustrem (‘Pycha’ Siedem grzechów głównych). To przekaz, który komponuje się z kontekstem królewskim i dziecięcym. Tu mamy dużo głębsze emocje i dużo głębszą sytuację. Gratulacje

 

Akademia Fotografii Dziecięcej

Wyróżnienie za wykorzystanie techniki niskiej ogniskowej do stworzenia specyficznej perspektywy ale przede wszystkim bardzo naturalnego, dynamicznego i pełnego przekazu kadru (‘Obżarstwo’ Siedem grzechów głównych). Widzimy akcję i czujemy sytuację. To nie przypadek. To połączenie technik w spójną całość. Gratulacje!

 

Akademia Fotografii Dziecięcej

Rewelacyjne zdjęcia. Tylko kreatywny fotograf pozwala sobie na takie szaleństwa… dla dobra kadrów :) Super.

 

Karolina (Athlone, Ireland)

Wyróżnienie za pełne emocji kadry. Prawdziwe pamiątki rodzinne. Gratulacje!

 

Akademia Fotografii Dziecięcej

Nie mogę przestać zachwycać się Twoimi fotografiami Lenusiu – muszę raz jeszcze to napisać – przecudownie!!!

 

Monika (Jelenia Góra, Poland)

Beautiful pictures! We want more!

 

Sara & Damien (Kilcock, Ireland)

Naturalne wyróżnienie za emocje i fotografię, która wywołuje i będzie wywoływała emocje za wiele lat (zdjęcie pt. ‘Tak mocno kocham mojego Tatę!’. Taki jest cel profesjonalnego fotografowania rodziny :) Gratulujemy

 

Akademia Fotografii Dziecięcej

Your photographs are truly amazing. You have an unique gift to capture the most precious emotions in absolutely beautiful way.

 

Roisin (Dublin, Ireland)

Przepiękne zdjęcia… Emocje – klasyka! Można się na nich uczyć fotografii. Jesteś niesamowita :)

 

Agnieszka (Warszawa, Poland)

Lenusiu zdjęcia robisz szalenie emocjonalne. Bardzo miło się je ogląda,bo to samo życie. Świetne! Zazdroszczę Tobie tej umiejętności uchwycenia danej chwili z takim ładunkiem emocjonalnym :)

 

Justyna (Poznań, Poland)

Piękne zdjęcia – oczu nie można oderwać! Reprezentujesz swoimi pracami naprawdę wysoki poziom. Gratuluję!

 

Gosia (Poznań, Poland)

Incredible images! Well done! I can see deepest emotions in the shining eyes of your toddler boy!

 

Lisa (Kilkenny, Ireland)

Świetne zdjęcia, czarujące! Twoje zdjęcia Lenusiu mnie od zawsze zachwycają.

 

Katarzyna (Warszawa, Poland)

Lubię takie eksperymenty. Świetne! Lenusiu masz ‘oko’, masz zmysł fotograficzny, masz talent!

 

Monika (Toruń, Poland)

Piękne zdjęcia… Jesteś kreatywna jak mało kto, ogromne brawa za pomysły!

 

Kasia (Londyn, UK)

Jak zwykle zachwycasz Lenusiu… Twoje zdjęcia są magiczne!

 

Kasia (Londyn, UK)

Wyróżnienie za pomysł, realizację i pracochłonne przygotowanie całej sesji (Alice in Wonderland). Z pewnością praca ta nie pozostała bez nagrody. Z pewnością nie powinna też pozostać bez dalszego komentarza :) Takie sesje są inspiracją dla wielu Mam. Gratulacje

 

Akademia Fotografii Dziecięcej

Wyróżnienie za pełen emocji kadr (zdjęcie pt. ‘Pieniądze nie mogą kupić miłości’). Prawdziwą pamiątkę rodzinną. Pozdrowienia

 

Akademia Fotografii Dziecięcej

 Niesamowite ujęcia! Aż kipią od emocji :)

 

 Magdalena (Birmingham, UK)

You are incredible, your images grab my heart. You know how to express true beauty of expecting mum-to-be :)

 

Lorna (Dublin, Ireland)

Bardzo nastrojowe zdjęcia, uwielbiam takie fotografie, jest w nich cała historia, a ujęcia iście filmowe.

 

Iza (Birmingham, UK)

Wyróżnienie za doskonałe i precyzyjne kompozycje, ogólną pracę z przesłoną. Wymowne bardzo kreatywne fotografie i styl, który wprawia w osłupienie. Gratulacje

 

Akademia Fotografii Dziecięcej

Wyróżnienie za kreatywność, kompozycję i przekaz (‘Deszczowa piosenka’). Oto jedno z tych mniej realnych oblicz fotografii. Takie zdjęcia pokazują i udowadniają, że poszukiwań i możliwości nie ma końca. Dziękujemy Super-Mamie :)

 

Akademia Fotografii Dziecięcej

Piękne zdjęcia i cudowne sesje :) Są fotografki, które rozpoznaje się po klimacie ich fotografii, po ich stylu. Ty jesteś jedną z nich. Zachwycam się Twoimi fotografiami!

 

Katarzyna (Piła, Poland)

Lenusiu lubię Twoje spojrzenie na fotografię. Zawsze wiem, że jak do Ciebie ‘wejdę’ to znajdę ciekawe kadry, fajne perspektywy!

 

Katarzyna (Lipno, Poland)

Lenusiu, jestem pod ogromnym wrażeniem Twoich zdjęć. Niosą one ze sobą tyle emocji. Takie fotografie to mój niedościgniony wzór, więc z przyjemnością je oglądam :)

 

Marta (Gdańsk, Poland)

Wyróżnienie za emocje (‘Przytulasy Dwa’), jakość, kompozycję i wąskie kadrowanie, które jak widać nie musi być tendencyjne. Pozdrowienia dla Super-Mamy :)

 

Akademia Fotografii Dziecięcej

Wyróżnienie dość naturalne (‘Ojcowskie więzi’ za doskonałe wykonany portret pełen emocji, uzupełniony bardzo dobrym oświetleniem i jakością. Gratulacje i dziękujemy za przykład!

 

Akademia Fotografii Dziecięcej

Wyróżnienie za kompozycję dwóch symbolicznych elementów (‘Bracia’) i właściwą obróbkę niskich i średnich tonów. Gratulujemy.

 

Akademia Fotografii Dziecięcej

Jak zwykle ślicznie :) Lenusiu jesteś mistrzynią we wlewaniu w proste, symboliczne kadry takiego ładunku emocji, że aż się ciepło na serduchu robi. Pięknie!

 

Marta (Warszawa, Poland)

Piękne zdjęcia, podziwiam Pani talent do robienia zdjęć. Za każdym razem jak oglądamy nowo dodane zdjęcia to jesteśmy zachwyceni!

 

Paweł i Joanna (Balbriggan, Ireland)

Bardzo ładna sesja, Lenuś. Niesamowity spokój bije od Twoich zdjęć. Potrafisz ująć to Coś…

 

Ewa (Paris)

Przepiękne zdjęcie, miłość i szczęście cudownie uchwycone :)

 

Sabinka (Poland)

Witaj Leno, nie znamy się i w żaden sposób nie chciałabym Ci się narzucać. Chciałabym tylko Ci podziękować… Kilka lat temu, wpadłam na Twoje zdjęcie nabrzeża Liffey. Oczarowało mnie. Chciałam zobaczyc więcej w ten sposób zobaczyłam Twoje zaczarowane kadry dziecięce a także dowiedziałam się o istnieniu AFD. Zapisując się na swój pierwszy kurs, pisałam, że to właśnie dzięki Tobie usłyszałam o Akademii. Dziś wiem już, że była to jedna z najważniejszych ścieżek w moim zyciu. Za to właśnie chciałam Ci podziękować! Pozdrawiam Cie serdecznie

 

Ewa Cyfert (Dublin, Ireland)

Wspaniałe zdjęcia Lenuś, zresztą jak zwykle! :)

 

Agnieszka (Swords, Ireland)

itd…